Przejdź do treści strony Przejdź do menu Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do mapy biuletynu
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
Lektor:

Raport o stanie gminy za 2023 rok

 

Szanowni Mieszkańcy,

 

stosownie do treści art. 28 aa ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (Dz.U.2023 poz. 40 z późn.zm) Wójt Gminy Nowosolna do dnia 31 maja każdego roku kalendarzowego ma obowiązek przedstawienia Radzie Gminy Nowosolna raportu o stanie gminy.

Raport obejmuje podsumowanie działalności Wójta Gminy Nowosolna w roku 2023  w szczególności realizację polityk, programów i strategii oraz uchwał Rady Gminy Nowosolna.


Sesja, na której Rada Gminy Nowosolna będzie rozpatrywała ww. raport planowana jest na dzień 28 czerwca 2024 roku (piątek). Na sesji nad przedstawionym raportem odbędzie się debata z udziałem mieszkańców. Liczba mieszkańców mogących zabrać głos w debacie wynosi 15.

Mieszkańcy, którzy chcą zabrać głos w debacie powinni złożyć do Przewodniczącej Rady Gminy Nowosolna  pisemne zgłoszenie, poparte podpisami, co najmniej 20 osób, najpóźniej do dnia 27 czerwca 2024 roku (czwartek) do godz.16.00  w Urzędzie Gminy Nowosolna.


W debacie nad „Raportem o stanie Gminy Nowosolna za 2023 rok” mieszkańcy są dopuszczani do głosu według kolejności otrzymania zgłoszenia przez Przewodnicząca Rady Gminy Nowosolna.

 

Przewodnicząca Rady Gminy Nowosolna

Katarzyna Kucharska             

Załączniki:

PDFRaport o Stanie Gminy Nowosolna za rok 2023.pdf (2,89MB)

DOCXPrzykładowa karta zgłoszeniowa do debaty.docx (26,03KB)

Klauzula RODO dla osób popierających osobę zgłaszjącą się do debaty:
DOCXKlauzula informacyjna dla osób popierajacych zgłoszenia kandydata do debaty.docx (21,35KB)