Przejdź do treści strony Przejdź do menu Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do mapy biuletynu
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
Lektor:

Szacowanie szkód spowodowanych przymrozkami wiosennymi

W związku ze stwierdzeniem szkód spowodowanych przymrozkami wiosennymi w uprawach sadowniczych na terenie województwa łódzkiego, Urząd Gminy Nowosolna uprzejmie informuje, iż poszkodowani producenci rolni mogą składać wnioski o szacowanie ww. szkód przez komisję w gospodarstwie rolnym od dnia 27.05.2024 r. do 07.06.2024 r.

Druki wniosków o szacowanie szkód przez komisję w gospodarstwie rolnym powstałym w wyniku niekorzystnego zjawiska atmosferycznego wraz z załącznikami dostępne są na stronie Urzędu Gminy Nowosolna. Wszelkie informację będą udzielane pod nr tel. 42 616 45 17.

Uwaga:

Do składania wniosku rolnik dołącza wniosek o płatności bezpośrednie (wydruk z aplikacji eWniosekPlus) celem weryfikacji informacji o powierzchni gospodarstwa rolnego za rok 2024.

We wniosku o szacowanie strat należy wpisać powierzchnię wszystkich działek ( również tych na których nie wystąpiła szkoda) zgodnie z wnioskiem o dopłaty bezpośrednie  ( powierzchnia upraw musi być zgodna z wnioskiem o dopłaty bezpośrednie na 2024 rok).

 

Załączniki:

XLSWniosek_o_oszacowanie_szkód_przez_komisję_w_gospodarstwie_rolnym.xls (62,00KB)
XLSOświadczenie_nr_1_o_strukturze_upraw_i_poniesionych_szkodach 1.xls (48,50KB)
XLSOświadczenie_nr_2_o_produkcji_zwierzęcej_towarowej_sprzedanej_i_poniesionych_szkodach 1.xls (46,00KB)